korfezforum.zforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

korku tuaf !!

2 posters
YazarMesaj
güreLİemre
çalışkan Kullanıcı
çalışkan Kullanıcı
güreLİemre

Rep : 0

korku tuaf !! Empty
MesajKonu: korku tuaf !!   korku tuaf !! Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 11:06 am

Merhaba benim adım Sevgi anlatacağım olay tamamen gerçek kişiler ve gerçek olayla ilgilidir.Birgün arkadaşlar ve ben sokakta oyun oynuyorduk.Canımız sıkıldı,arkadaşlardan biri haydi gelin saklambaç oynayalım dedi.Kabul ettik ve oynamaya başladık.Ben tam saklanacaktım ki arkadaşlarım saklandıkları yerden bir anda çıktılar.Çok ürperdim ve gerçektende hiç beklemediğim ürperti sarmıştı beni.Bu ürperti neydi bilmiyorum ama pekte hayra işaret değildi sanırım.Gercektende hayra işaret değildi.
Arad a Kübra bana şu sözü söylerdi hep bir ev var o eve gidelim ve bakalım derdi.Merak ettim Kübrayı ve diğer arkadaşlarımızı yanıma çağırdım.Geldi hepsi ve amacaımın ne olduğunu söyledim.Kübra birden hayır hayır diye bağırmaya başladı.Onun saçmaladığını düşündüm,ama saçmalamıyordu tam tersine o bir felaketi görüyordu.Bu arada Yaren haydi gidelim lütfen lütfen dedi.Aslında bende gitmek istiyordum,ama gitmelimiydim yoksa kalmalımıydım.Evet kesinlikle gitmeliydim.Ama beni hiç beklemediğim bir macera bekliyordu.Artık maceraya başlamıştık yavaş yavaş evin olduğu yöne doğru ilerledik.Camda bir adam vardı gelin işareti yaptı.zili çaldık ama kimse açmadı kimdi bu adam?cinmiydi yoksa bir perimi?bilmiyorduk.Kapıya dokundum ve kapı aniden acıldı.Kübra ben ve Yaren içeriye girdik diğer arkadaşlarımızda bize birşey olursa diye dışarıda beklediler.Odalar karanlık ve bir okadar da ürperticiydi.Yerlerde eski kücük taslarda su ve duvarlarda yanık izleri vardı.Evde 3 oda bulunuyordu daha doğru 3 değilde iki oda vardı.Çünkü bunlardan biri giriş yanında oda onun karşsında oda vardı.Yani anlıyacağınız giriş ve 2 ayrı odalar bulunmaktaydı bu evin içinde.Hepimiz odalara dağıldık ve o adamı aramaya başladık.Ama adam yoktu hiç bir yerde.Kübra ve Yaren girişteydi.Yaren diğer odaya geçti ve KÜbra girişte araştırmaya başladı.Ben odaya girdiğimde içimde sanki birşeyler koptu neydi bu kopma?içimden saçmalama dedim çünkü çok korkmustum.Ardından Kübra bağırdı hemen onun yanına koştum Yaren yerde yatıyordu.Onu kucağıma alıp dışarıya çıkmak istedim hem birşey dışarıya çıkmama izin vermiyordu hemde yaren gözlerini açıp birden boğazıma sarıldı çok korktum ne oldu buna dedim ama Kübradanda ses yoktu.Korkuyordum ve elimdende birşey gelmiyordu.Bu eve girenin ya parmğı kopuyormuş yada bir çöplükte yanmış şekilde bulunuyormuş.Birden ses duydumm:
-kızım haydi kalk geç oldu diye.
annemdi bu gördüğüm bir rüyaymış.Dışarıya çıktım ve KÜbrayı gördüm parmağı sarılıydı nasıl olmuştu bu çok ürperdim.Ardından eve koştum haberler de Yarenin yanmış bir şekilde çöpte bulunduğunu söylüyordu.Şaşırdım böyle bir olaydan sonra depresyona girdim.Ben bu olayda hem arkadaşımı kaybettim hemde yarı aklımıSad:(Arkadaşlar bence bilmediğiniz evlere girmeyin yoksa sizde yanarsınız...
SaGoPa_KaJMeR
Admin
Admin
SaGoPa_KaJMeR

Rep : 16

korku tuaf !! Empty
MesajKonu: Geri: korku tuaf !!   korku tuaf !! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 5:53 pm

paylaşım için saol xD
https://korfezforum.yetkin-forum.com

korku tuaf !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» korku ! okuyn gerckden urpertıcı