korfezforum.zforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

korku ! okuyn gerckden urpertıcı

3 posters
YazarMesaj
güreLİemre
çalışkan Kullanıcı
çalışkan Kullanıcı
güreLİemre

Rep : 0

korku ! okuyn gerckden urpertıcı Empty
MesajKonu: korku ! okuyn gerckden urpertıcı   korku ! okuyn gerckden urpertıcı Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 11:01 am

Hiç şey değişmiyordu hayatimda yine bir sıradan gün gibi geziyordum Samsun'un sokaklarinda gezerken bir kameramanla taniştim benden yardim istedi bende seve seve yardim ederim dedim ve ona yarim saat belkide daha süre yardim ettim arkadaşinin hasta olduğunu ve o gün gelemediğini söyledi kameramananla baya sohbet ettik iş bitti ve kafeye gidelim dedi ve sonra bende olur dedim ve kafede kız arkadaşlarini gördü onlarla beni taniştirdi hiç bu zamana kadar 5-6 kızla ayni anda tanişmadim belki bu gün sanşli bir gündü .Sonra sohbet felan ettik ve artik arkadaşim olan kameraman "ben tuvalate gidiyorum dedi" bende "bekle bende geliyorum dedim" ve birlikte gittik sonra
ben tuvaletten cıktım arkadaşimi bekledim ama bu çıkmamişti.Sonra kızlarin yanina gitmeyi düşündüm o gelir diye düşündüm .Sonra ışık direklerinden bir anda gaz çıktı.Ortalık duman oluyordu ve hemen kızlari uyardim ve sahile doğru koşmaya başladik gaz dumanlari çıkmadan önce tuvalette büyük bir patlama olmuştu.Patlamanini sebebini bilmiyordum ve o gün taniştiğim arkadaşim belkide hayatini kaybetmişti ama benim onu düşünmeye vaktim yoktu kızlari aldim ve sahile hizla koşmaya başladim yolda hiç bir şeyden haberi olmayanlari uyardim ve sahile vardik 6 kız ve ben arkadaşim için hiç vaktim yoktu sise yani gaza yakalanmadan sahile vardik neler olduğunu bilmiyorduk.Birden füzeler gelmeye başladi şehire doğru ve o an çook korkmuştuk hepimiz füzeler 5 dk hiç durmadan geldi belki 100 belkide daha fazla
füze ama bu olaylarin sebebini bilmiyordum şoktaydik hepimiz sesten kulaklarimizdan kan gelemeye başladi o kadar çok füze atildiki çok ses olmuştu nerdeyse tüm apartmanlar tüm şehir yok olmuştu ve ortalık yerle bir olmuştu.Sesler kesilmişti ve şehir dum duzz olmuştu sahilden ayrilmamaya karar verdik sahile 3-4 füzeden fazla füze gelmedi ve sonra füzeye benzer bişe atildi ama batlamadi 4 veya 5 tane atildi ama sanirim füze değildi.İlk önce ben savaş çıktı sandim kızlar kordudan ne yapcaklarini bilmiyorlardi.Sonra sahilde bazi insanlarla karşilaştik denizede bir füzeye benzer bir şey düştü.Ve bir kaç insan denizden gitmeye çalişti onlari uyarmaya çaliştim ama beni duymadilar ve denize girdikleri an büyük elektrik akımı onlari öldürdü.Denize attiklari şey insanlarin denizden ağri kaçmalarini engellemek içindi sonra sahilde 3-4 tane yagmaciyla karşilaştik ve bana kızlaarii istedi bize uzaktan ağri ateş ediyorlardi ve kaçmaya başladik sahile birden kayalar gelmeye başladi yıkılan enkazlardan yani yukardan yagmacilar kayalardan kurtulamadi eğer biz kaçmasaydik bizde ölürdük biz yağmacilardan kaçarken büyük bir kaya parçasini arkasına saklanmiştik ve sonra şehire doğru yürümeye başladik ve bir tanesi fazla dayanamadi daha 7 yaşindaydi koşarken ayağini incilmişti onu sırtladim ve sağlam olan bir eve girdik ve ve gördüklerime inanamadim insanlar vardi ve konuşmaya çaliştim ama sonra kollarindaki işaretler vardi ve birisine odunla vurdum ve elektrik akımı hissettim damarlarini kaplo oldugu belliydi ve insanlari önce öldürdüler ve sonra bionik insanlari test etmek için yapmişlardi ben böyle düşünüyordum ve oradan uzaklaştik ve yürümeye başladik bizi test ediyorlardi sağ kalan insanlar 100 veya daha da azdi.Bunlari uzaylilarin yapmadiğini biliyordum bunu yapan insanlarimizdi sif bir deney için bir sürü cana kıydilar .Bizi merak ediyorsunuz yola devam attik ama nereye gittimizi bilmiyorduk "NOT: YAZAN Mert Can İNAL " Kuşlar gibi uçmayi ögrendik ,balıklar gibi yüzmeyide ama KARDEŞLİĞİ öğrenemedik"(bu yazdiklarimi rüyamda gördüm ve sizinle paylaşmak istedim çünkü çok etkilenmiştim
SaGoPa_KaJMeR
Admin
Admin
SaGoPa_KaJMeR

Rep : 16

MesajKonu: Geri: korku ! okuyn gerckden urpertıcı   korku ! okuyn gerckden urpertıcı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 5:56 pm

saol xD.....
https://korfezforum.yetkin-forum.com
TheTimesOfTR
Moderatör
Moderatör
TheTimesOfTR

Rep : 3

MesajKonu: Geri: korku ! okuyn gerckden urpertıcı   korku ! okuyn gerckden urpertıcı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 26, 2009 10:14 am

saol güzel olmuş Smile
http://forum.titanrose.com

korku ! okuyn gerckden urpertıcı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» korku tuaf !!