korfezforum.zforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Başkanımız’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı

YazarMesaj
SaGoPa_KaJMeR
Admin
Admin
SaGoPa_KaJMeR

Rep : 16

Başkanımız’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı Empty
MesajKonu: Başkanımız’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı   Başkanımız’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 4:32 pm

01.08.2009 09:20

Başkanımız Yıldırım Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin Ağustos 2009 sayısında taraftarlarımıza ve Camiamız'a seslendi:

Sevgili Beşiktaşlılar,

Çifte kupamızın mutluluğunu yurdun dört bir yanındaki Beşiktaşlılar ile coşku içinde yaşarken, camia olarak acı haberlerle sarsıldık.

Önce çok iyi bir Beşiktaşlı olduğunu bildiğimiz spor spikeri Orhan Şengürbüz’ün ani ölüm haberini aldık. Hemen ardından da, aylardır o çaresiz hastalıkla boğuşan, hepimizin sevgilisi, “Güzel Adam” Vedat Okyar Abimiz’in kaybını öğrendik. Onlara Allah’tan rahmet, aileleri, sevenleri ve tüm Beşiktaşlılara da başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Onları hiç unutmayacağız.

Yine rahatsızlık geçirdiğini öğrendiğim sevgili İlker Ateş Abimiz’e de acil şifalar diliyorum.

Kıymetli Beşiktaşlılar,

Hepimizin göğsünü kabartan ve gururlandıran bir sezonu geride bıraktık ve şimdi yenisi başlıyor. Bizim için daha zorlu geçeceğini düşündüğüm bir sezona giriyoruz, çünkü artık omuzlarımızda şampiyon takım olmanın ağır sorumluluğu var.

Ben ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım, bu sorumluluğun bilinciyle gereken çalışmaları yaptık ve takımımızı teknik heyetin isteği doğrultusunda yeni transferlerle takviye ettik ve muhtemel ihtiyaçlara göre de alternatifleri hazır tutuyoruz. Bütün Beşiktaşlılar’ın gerek ülkemizde gerek ise Avrupa Kupaları’nda daha büyük başarıları beklediklerinin bilincindeyiz. Umuyor ve inanıyorum ki, bu yıl da Beşiktaş hepimizin gururu olmaya devam edecek.

Yine Büyük Beşiktaş Camiası’nın el ele ve gönül birliği içinde arkamızda olduğunu bilmek bana hem güç hem de tarif edilemez bir onur veriyor.

2009-2010 sezonunun başta Beşiktaşımız olmak üzere tüm rakiplerimize ve futbol ailesine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim.

Sevgi ve saygılarımla,

Yıldırım Demirören
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanımız’ın Beşiktaş Dergisi’ndeki Yazısı Hentball2009a
https://korfezforum.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rakibimiz Beşiktaş
» Yavru Kartal Dergisi Piyasada
» KRALEX ! FENERBAHÇE 2-0 BEŞİKTAŞ