korfezforum.zforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Formalu da 3. etap

YazarMesaj
SaGoPa_KaJMeR
Admin
Admin
SaGoPa_KaJMeR

Rep : 16

Formalu da 3. etap Empty
MesajKonu: Formalu da 3. etap   Formalu da 3. etap Icon_minitimeC.tesi Ağus. 01, 2009 4:15 pm

Formalu da 3. etap B_4407_zol4b

Üçüncü Etap Başlıyor

Superleague Formula'da üçüncü etap 1 Ağustos 2009 Cumartesi günü başlıyor. İngiltere'nin dünyaca ünlü Donington pistinde koşulacak etap öncesi Galatasaray, genel klasmanda 75 puanla 9. sırada yer alıyor.

Donington etabı, cumartesi sabah 11:00'de serbest turlarla başlayacak. 16:50'de sıralama turları koşulacak.

Pazar günkü ilk yarış 13:00, ikinci yarış 16:00'da başlayacak.

Yarışlar, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği (1905 GSYİAD) sponsorluğunda, Galatasaray TV'de naklen yayınlanacak.

Genel klasman puan durumu için tıklayınız...

Donington Park etabında Galatasaray'ın pilot koltuğunda ilk kez Scott Mansel'i izleyeceğiz. Pistin yarım saat uzağında yaşayan 22 yaşındaki Mansel, Donington Park'ı en iyi tanıyan pilotlardan biri olarak biliniyor.

Galatasaray'ı bu sezon ilk kez podyuma taşımayı hedefleyen Mansel, yarış öncesi yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İlk kez Superleague Formula serisinde yer alacağım için çok heyecanlıyım. Uzun senelerdir pistlerde farklı serilerde yarıştım ancak 800 beygir gücündeki otomobille start almak için sabırsızlanıyorum.

Galatasaray ise öğrendiğim kadarı ile Superleague Formula serisinin en ateşli taraftarlarına sahip. Bu yüzden çok şanslıyım.İlk yarışımda tüm taraftarların desteğini bekliyorum.”

Donington Park etabının biletleri 10 / 20 Pound arasında değişen fiyatlarla temin edilebiliyor.

Bilet satın almak için tıklayınız...
https://korfezforum.yetkin-forum.com

Formalu da 3. etap
1 sayfadaki 1 sayfası