korfezforum.zforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz?

AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz?
Desteklemiyorum
AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_lcap67%AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_rcap
 67% [ 2 ]
Destekliyorum
AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_lcap0%AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Karasızım
AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_lcap0%AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
İlgilenmiyorum
AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_lcap33%AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
SaGoPa_KaJMeR
Admin
Admin
SaGoPa_KaJMeR

Rep : 16

AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Empty
MesajKonu: AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz?   AKP Hükümetinin başlattığı ve sert muhalefete hedef olan ``Kürt Açılımını`` destekliyor musunuz? Icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 12:12 pm

Siz olsanız ne derdiniz....!?
https://korfezforum.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilgisayarınızın Güvenliği İçin Olan Programlar