korfezforum.zforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu uçağın mürettebatı çırılçıplak!

YazarMesaj
SaGoPa_KaJMeR
Admin
Admin
SaGoPa_KaJMeR

Rep : 16

Bu uçağın mürettebatı çırılçıplak! Empty
MesajKonu: Bu uçağın mürettebatı çırılçıplak!   Bu uçağın mürettebatı çırılçıplak! Icon_minitimeSalı Ağus. 04, 2009 10:07 am

Yeni Zelanda Havayolları'nın uçuşlardan önce hazırladığı yolculardan büyük ilgi görmekle kalmadı, internette tıklanma rekorları kırdı. "Güvenlikle ilgili çıplak gerçekler" isimli videonun bu kadar ilgi görmesinin sebebi ise kabin memurları ve kaptan pilotun üzerinde sadece boyayla çizilmiş kıyafetler olması.

Üniformalı gibi görünen ama aslında çıplak olan ekip, videoda klasik güvenlik önlemlerini ve kurallarını anlatıyor. Videoda yer alan görevlilerin mahrem yerlerinin görülmemesi için özel çaba sarf edilmiş. Mürettebatın çıplak olduğu havayolları konusunda Uwe Büttner, "Bu videoları gördüm. Sanatsal anlamı var. Tatilcilerin ilgisini çekmesi için yapılmış. Boyamalar çok profesyonelce yapılmış. Hiç fark edilmiyor. Kıyafetlerinin olmamasını anlamak için iki defa bakılması gerekiyor. Almanlar başka ırktan insanlar gibi açık yürekli değil, biraz çekingenler" diye konuştu.

Sekreter olarak çalışan Christina Klauser ise, "Ben bir kadın olduğum için, bu benim ilgimi çekmiyor. Ama sanırım erkeklerin ilgisini çeker. Bu zararlı bir şey değil. İnsanların ilgisini çekmesi bakımından güzel bir şey. Almanlar tutucu oldukları için, bunu yapmazlar" dedi. Emekli Georg Graf ise "Bu esasında eğer hanımların fizikleri güzelse iyi bir fikir. Ancak şans ve eşitlik tabii ki kalkıyor. Yaşları büyük olan hosteslerin böyle bir şey yapma şansı yok. Bu uygulamayı sevmedim. Ben güzel giyimli hostesleri beğeniyorum. Zaten nezaket en önemlisi" şeklinde konuştu. Muhasebeci Gabriele Greil de, "Ben bu uygulamayı beğenmedim. Ama bu benim düşüncem. Ben bu uçakla asla uçmam" ifadelerini kullandı.
https://korfezforum.yetkin-forum.com

Bu uçağın mürettebatı çırılçıplak!
1 sayfadaki 1 sayfası